Кошик
448 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день 26 жовтня
+380512476229
+380675123245
+380669033544
+380933131427
Інтернет-магазин Товарів Медичного Призначення

Внутрішньоматкова спіраль і даний вид контрацепції відноситься до розділу репродуктивної медицини, і покликана скоротити кількість абортів, проведених для переривання небажаної вагітності.

Внутрішньоматкова контрацепція - це один з найбільш популярних методів дозволяє відновити здатність завагітніти з моменту зняття спіралі. ВМС (внутрішньоматкова спіраль) це виріб створене з полімерного матеріалу, що представляє собою спіраль або кільце, яке поміщають в матку. Статистичні дані свідчать про те, що контрацептивний ефект даного методу складає 98%.

На сьогоднішній день найпопулярнішими визнані спіралі (різні форми): Мультілоад і Нова Т. Це більш ефективні засоби, які легше встановити і видалити, також вони простіше переносяться жінками.

Мультілоад (якореобразний спіраль) - виготовлена ​​у вигляді полуовала з маленькими шиповидними виступами, які дозволяють краще закріпиться в матці і знижують ризик зсуву. У нашому магазині Ви можете купити мідну спіраль даної форми виробництва Білорусії, а також мідну з додаванням срібла виготовлену в Іспанії.

Нова Т - дана спіраль має Т-подібну форму, завдяки еластичним горизонтальним гілкам вона легко встановлюється і абсолютно виключає можливість травмування матки. Як правило строк перебування такої спіралі всередині організму не повинен перевищувати 5 років. Фахівці нашої компанії з особливою педантичністю підібрали для Вас білоруські спіралі даної форми, а саме мідну, мідь + срібло, мідь + золото і Т-образну золоту, а також Т-образну спіраль мідь з додаванням срібла і мідь з додаванням золота від іспанського виробника Eurogine .

Використання благородних металів при виготовленні внутрішньоматкової спіралі дозволяє знизити окислюваність і продовжити контрацептивний ефект вироби. Комі того використання золота допомагає уникнути алергічної реакції, яка може спостерігатися при використанні срібла, оскільки золото є інертним металом і не вступає в реакцію з організмом людини.

Перед використанням внутрішньоматкової спіралі необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем, оскільки контрацептивний ефект залежить від стану здоров'я жінки. Гінекологи категорично не рекомендують вдаватися до цього методу ще не народжували, оскільки це можемо привести до безпліддя.

Засоби контрацепції (спіралі) внутрішньоматкові

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: