Корзина
301 отзыв
+380512476229
+380
67
512-32-45
+380
66
903-35-44
+380
63
635-04-28
Интернет-магазин "СЛАВНА"
СПІВПРАЦЯ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ. ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОКОМПЛЕКС» завойовує ринок якістю продукції

СПІВПРАЦЯ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ. ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОКОМПЛЕКС» завойовує ринок якістю продукції

СПІВПРАЦЯ РОЗШИРЮЄ ГОРИЗОНТИ. ТОВ «ФІРМА «ТЕХНОКОМПЛЕКС» завойовує ринок якістю продукції
Мабуть, уже тоді, коли фірма «Технокомплекс» давала назву торговій марці «Славна», з’явилося прагнення здобути славу і пошану своїй продукції. Крок за кроком цієї мети вдалося досягти — до перевірених часом партнерів «Технокомплексу» додаються нові. Як вони оцінюють співпрацю з вітчизняним виробником — судіть самі.

13.12.11

— Одна з проблем, із якою сьогодні стикається керівництво кожної лікарні, — складнощі стерилізації. Для цього потрібне достатнє фінансування, до того ж стерилізаційне обладнання, яке використовують з великим навантаженням, виходить із ладу, а нове — дороговартісне.
Ми поступово відходимо від практики використання багаторазової білизни — вона швидко зношується від стерилізації, втрачає естетичний вигляд. Тобто практично використовується майже одноразово, але коштує дорожче і клопотів із нею багато. Тому одноразова білизна фірми «Технокомплекс" — це вихід із ситуації. У ній передбачено все, що забезпечує комфортність і безпечність роботи лікаря і лікування пацієнта. До того ж наші пацієнти — жінки, і для них дуже важлива естетика.
Наприклад, для пологів ми використовуємо лише одноразову білизну — комплекти одягу і покриття акушерські цього виробника. Закуповуємо комплекти для новонароджених — ніхто вже не запасається горами пелюшок. Ми використовуємо набори фірми «Технокомплекс» багато років. Вони дуже зручні — скажімо, покриття з комплектів для кесаревого розтину мають спеціальний розріз, щільно «приклеюються» до шкіри навколоопераційного поля, в них передбачено спеціальні відвідні трубки і резервуари для рідини, щоб уникнути незручностей у разі кровотечі та відходження навколоплідних вод. Комплекти «Анти СНІД" надійно захищають лікаря і пацієнта від небезпечних інфекцій. Неткані матеріали, з яких фірма виготовляє свою продукцію, дуже якісні — вологонепроникні й водночас гігієнічні для тіла.
Тому якість продукції «Технокомплексу» нас цілком влаштовує, тим більше, що фірма постійно працює над її удосконаленням. Враховують усі наші побажання. Наприклад, нам потрібні чохли медичні з ПВХ на матраци різних розмірів, різного призначення, все це ми обговорюємо з виробником і він виконує всі наші замовлення швидко і якісно. Ціна продукції цілком прийнятна. Якби дозволяло фінансування, ми працювали б із "Технокомплексом" ще активніше. Принаймні у нас є таке бажання.


Анатолій ПАНІН
головний лікар пологового будинку № 3 м. Миколаєва


Источник: Газета «ВАШЕ ЗДОРОВ'Я» 19.08.2011р.

Предыдущие статьи